Začátek všech dalších příběhů

od: kalendář sobota 30.7.2016

do: kalendář pátek 12.8.2016

kde: mapaTábořiště Zahájí u Chřenovic

cena: 2700 Kč / 3000 Kč (sleva pro členy KP)

charakter akce: Pro děti, Letní tábor

Pozvánka

Začátek všech dalších příběhů

Sponzorem táborové hry je obchod mojedino.cz

Je mnoho různých dveří a každé z nich někam vedou. Ale ne všechny by se měly otevírat, i když nejsou zamčené. Mohlo by vás za nimi totiž čekat pořádné dobrodružství. Anebo pěkný průšvih. Za dveřmi našeho příběhu najdeme obojí, protože i když projdeme těmi nesprávnými dveřmi, právě a jen díky tomu dostaneme prsteny na cestu tam a zpět…

Těšíme se na Vás všechny, na tábořišti Zahájí.

Informace pro rodiče

Moc se přimlouváme za posílání dopisů dětem na tábor. Neznáme účinnější fígl na stýskání, než dopisy od rodičů, děti si je můžou číst opakovaně, a hlavně na ně aktivně odpovídat. Pokud nechcete podporovat Českou poštu, bereme i poštovní holuby anebo zanechání dopisů při příjezdu na tábor již na místě s uvedením pravidelného dávkování.

Adresa na tábor – pravidelně budeme vyzvedávat na místní poště
Letní tábor Pathfinder – oddíl č. 130 B.Z.Z.Z.
Hněvkovice 33
58294 Hněvkovice

Telefonáty dětem zkuste, prosím, o poledním klidu, nejlépe cca 12 – 14 hod., případně v době 18 – 19 hod. V tuto dobu bývá klid, nerušíte děti od her a většinou je lze i snáze odchytit :) Volat můžete na čísla 734433998 (Běla), 734390750 (Michaela).

Návštěvní dny letos opět nejsou. Snažíme se, abyste o našem táboru neslyšeli zprávy v televizi a na internetu jako o dalším „zvracejícím“ táboře. Věřím, že to pochopíte, a vězte, že to není jediné přísnější hygienické pravidlo, které na táboře máme.

V přílohách zde pod článkem je k dispozici zpěvníček. Kdo nemá, může si jej celý vytisknout a přivézt. Kdo má, přiveze si a dostane do něj nové písničky.

Přihlašování

Tábor je plný! Prosíme, přihlášky již neposílejte. Těšíme se na Vaši přízeň v roce 2017 či na našich dalších akcích.

Stáhněte si přihlášku, vytiskněte ji a vyplněnou ji můžete donést osobně nebo poslat na adresu uvedenou v kontaktech. Eventuálně můžete vyplněnou přihlášku naskenovat a zaslat e-mailem na sturcova1@seznam.cz.

Formuláře

Na tábor je bezpodmínečně nutné donést několik vyplněných formulářů. Všechny budou dostupné přibližně v květnu na této stránce.

Přílohy článku

pozvanka-tabor2016.pdf (soubor PDF – 296.39 kB)
prihlaska-tabor2016.pdf (soubor PDF – 69.23 kB)
zpevnik2.pdf (soubor PDF – 284.82 kB)